Ernesto

Administrator Group

NEWMODEL
Ernesto

Everyday

Study Chairs

NEWMODEL
Everyday

Everyday Study Chair is designed in a peculiar style, which does not reveal any mechanism. Special buttons that are used to adjust the chair work with the help of the button under the armrest...

Retro

Armchairs

NEWMODEL
Retro

Experience the lines, which connect the traces of the past with today's modernity with retro.. Add a warm ambiance to your office with its wood legs and wooden frame and amaze your...

VIEW ALL NEW PRODUCTS
2014 - 2015 Ürün Kataloğu

E - Newsletter Subscription

It is enough to share your email address with us to be informed about our campaigns and announcements.

THOSE WHO PREFER US

VIEW ALL OF REFERENCES

LATEST ANNOUNCEMENTS

 • In the GEON CNR EXPO İsmob 2013 Fair

  In the GEON CNR EXPO İsmob 2013 Fair

  03.11.2016

  İsmob 13 exhibition brought action into the sector with all of its vibrancy..

  Devamı >
 • Office Furniture Industry and Businessmen's Association - Gürsan

  Office Furniture Industry and Businessmen's Association - Gürsan

  03.12.2015

  Our experienced staff in the office furniture industry for many years...

  Devamı >
 • Office Communications - Follower of Office Trends, Gürsan

  Office Communications - Follower of Office Trends, Gürsan

  03.12.2015

  Gürsan has been founded in 1976 in its today’s center, Beyoğlu...

  Devamı >
 • Motivation - Aesthetic and Comfort Together

  Motivation - Aesthetic and Comfort Together

  03.12.2015

  A large portion of our day is spent at offices. Our home... than

  Devamı >
 • Office Magazine - Gürsan

  Office Magazine - Gürsan

  03.12.2015

  Gürsan constantly changing and being renewed with its own brand, GEON...

  Devamı >
 • Dell Valentino Office is now in Turkey

  Dell Valentino Office is now in Turkey

  03.11.2015

  One of Italy's famous office furniture brands, Dell Valentino...

  Devamı >
 • CNR İsmob 2015 Furniture Fair between the dates of 27 January and...

  CNR İsmob 2015 Furniture Fair between the dates of 27 January and...

  03.11.2015

  Her yıl CNR-EXPO fuar alanında büyük bir katılımla gerçekleşen...

  Devamı >
 • Altunizade Showroom Has Been Renewed!

  Altunizade Showroom Has Been Renewed!

  03.11.2015

  Our showroom that is located on the Altunizade Mahir İz Street has been...

  Devamı >
 • GÜRSAN-GEON is at CNR EXPO İsmob 2014 Fair

  GÜRSAN-GEON is at CNR EXPO İsmob 2014 Fair

  03.11.2015

  İsmob 13 exhibition brought action in the sector in all its vibrancy....

  Devamı >
 • GÜRSAN - GEON is at the İsmob 2015 Fair

  GÜRSAN - GEON is at the İsmob 2015 Fair

  03.11.2015

  Gürsan was among the most visited exhibition stands this year at the ismob...

  Devamı >
 • Gürsan Furniture Furnished The Administrative Fffices Of Elite World Business

  Gürsan Furniture Furnished The Administrative Fffices Of Elite World Business

  03.09.2015

  Gürsan Furniture furnished the administrative offices of Elite World...

  Devamı >
 • Office Magazine - 35 Years Experience In The Office Furniture Industry

  Office Magazine - 35 Years Experience In The Office Furniture Industry

  03.09.2015

  Gürsan constantly evolving and innovating with its own brand, GEON...

  Devamı >
VIEW ALL ANNOUNCEMENTS

 

Gürsan Mobilya’ya Hoşgeldiniz!

Bir markanın kimliğini tanımlayan, kurumsallığını tamamlayan, müşterisine güven ve başarı mesajını veren unsurlardan bir tanesi de ofis mobilyaları… Çalışma alanınızın iç dekorasyonu ve seçtiğiniz büro mobilyaları, bir anlamda şirketinizin kartviziti niteliğindedir. Nasıl ki bir insan ilk tanıştığı kişide ister istemez dış görünüşe bakarsa, ofisinizi ilk kez ziyaret eden birinin ilk baktığı şey de mobilyaları olur. Bu durumda sahip olduğunuz ofis, mobilya açısından sizi ve markanızı yansıtmalıdır.

Gürsan Mobilya, bu bakış açısı ile yola çıktı… Tasarım, kalite, farklı olmak, yenilikçilik, çevreye ve insan sağlığına saygı, temel ilkelerimizi oluşturur. İhtiyaçlarınıza çözüm oluşturacak ve kurumsal kimliğinizi tamamlayacak ürünler, Gürsan Mobilya ayrıcalığı ile karşınızda. Ürün yelpazemiz içerisinde seçeceklerinizle döşeyeceğiniz büro mobilya anlamında sizi tamamen tatmin edecektir. Hem kullanışlı hem de estetik ofis mobilya seçenekleri Gürsan Mobilya’da!

Devamını Oku

Başarının Sırrı Rahatlıktan Geçer

Bir şirketin başarısının ardındaki en mühim sır, çalışma ortamıdır. Çalışma ortamı ne kadar huzurlu ve rahat olursa, çalışanlar da o derece verimli olur ve şirketin değerine değer katarlar… Batı Felsefesi’nin kaynağı olarak kabul edilen Antik Yunan’da bile yaşam şartlarının rahatlığı, muhteşem fikirlerin ve öncü filozofların ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur.

Gürsan Mobilya, rahatlığa önem veren ancak bunu yaparken de şıklığı elden bırakmayan büro mobilya seçenekleri ile iş veriminizi arttırmaya yardımcı olacak. Ofis mobilya tasarımlarımızda ergonomik yapı birincil önceliğimizdir. Bu mobilyayı kullanacak olan kişinin, yaş ve fiziksel özellik gibi değişkenlerden bağımsız olarak rahat bir çalışma ortamına sahip olmasını hedefliyoruz.

Gürsan Mobilya’dan Özel Mobilya Grupları

Geniş ürün yelpazemiz içerisinde her ofise uygun bir mobilya var. Çalışma ortamınız, büro mobilya tercihlerinizle canlanacak!

Zarif hatları, minimalist tasarımı ve estetik nüansları ile dikkatleri çeken Executive Grubu Ofis Mobilyaları, klasik estetik anlayışı bürolara taşıyor. Bu grup ile döşeyeceğiniz çalışma alanları, şıklığı ve konforu sizlere bir arada sunacaktır. Ofis mobilyaları arasında en iddialı modelleri bu grupta bulabilirsiniz.

Başarılı yöneticiler, rahat alanları hak eder! Takımına başarı basamaklarını tırmandırmaya hazırlanan yöneticiler için hazırladığımız Yönetici Grubu Ofis Mobilyaları, farklı dekoratif tarzlara uygun modellerle zenginleştirilmiştir. Modern büro mobilyaları arayanlara bu gruba bakmalarını mutlaka öneririz. Yönetici koltuğu seçenekleri için, koltuk grupları altında yer alan seçeneklere mutlaka göz atın!

Ekibiniz en iyisine layık… Takım çalışması, bugün iş hayatının vazgeçilmez kavramlarından biri haline geldi. Modern ofis mobilyaları tasarlanırken de bu gerçeği göz önünde bulunduruyor. Bu durumun en güzel örneklerinden bir tanesi. Gürsan Mobilya’nın operasyonel mobilya serisinde yer alıyor. Farklı ihtiyaçlara göre düzenlenebilecek bu büro mobilyaları serisi, çalışma alanınızı tamamlayacak. Ekibinizin konforu için en kullanışlı koltuk gruplarına göz atmayı da unutmayın.

Önemli kararlar, uzayan tartışmalar, şirketinizi bir sonraki aşamaya taşıyacak hamleler… Hepsi öncelikle bir toplantı ile başlar. Konforun ön planda tutulduğu, verimi arttıracak şekilde tasarlanmış toplantı masaları, modern büro mobilyaları serisinin vazgeçilmezidir. Verimli toplantılar için etkileyici çözümler sunan Gürsan Mobilya, farklı personel sayısına sahip şirketler için farklı toplantı masası alternatifleri sunuyor. Seçeceğiniz toplantı masasını, Gürsan Mobilya’nın kullanışlı koltuk grupları ile tamamlamanız mümkündür.

Ofisiniz neredeyse tamamlanmak üzere. Tüm temel mobilyaları seçtiniz. Şimdi ihtiyaca göre biraz çeşitlendirme zamanı. Basılı evraklarınızı zarar görmeden depolayabileceğiniz dolap çeşitlerimize mutlaka göz atın. Seçtiğiniz temek ofis mobilya mantığına uygun, aynı tasarım çizgisinde bir dolap mutlaka vardır. Eğer iş yerinizde müşterilerinizle birebir ilişki halindeyseniz, bankolar kurtarıcınız olacak. Banko denildiğinde akla eski, biraz modası geçmiş bir ortam gelmekte… Ancak modern büro mobilyaları konusunda çözüm ortağınız olan Gürsan Mobilya, en şık tasarımlı bankoları sizlere sunmaktadır.

Bekleme alanları, yönetici odaları ya da çalışanların dinlenme bölgeleri için rahat bir kanepe olmazsa olmazdır. Modern büro mobilyaları ile uyumlu kanepe çeşitleri, Gürsan Mobilya’nın sizlere sunduğu ürünler arasında yer almaktadır. Farklı tarzlara ve ihtiyaçlara uygun mobilya seçenekleri, ofisinizin havasını değiştirecek. Bir büro mobilya takımı, bu koltuklar olmadan tamamlanmış sayılmaz!

Gürsan Mobilya ile Kurumsal Kimliğinizi Tamamlayın

Seçeceğiniz ofis mobilyaları, sizin kartvizitiniz olacak… Ofis mobilya tercihinizi yaparken konforu, uzun süreli kullanımı, kolay temizlenebilir olmasını, insan sağlığına uygun tasarımı göz önünde bulundurmalısınız. Bütün bunları size sunan Gürsan Mobilya, en rahat ve modern ofis mobilya seçeneklerine sahiptir. Güvenli ve keyifli bir çalışma ortamı için kataloğumuza mutlaka göz atın!