Kurumsal

Tasarım Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyacılığı alanında dünyadaki gelişmeleri düzenli olarak takip ediyor, saygın tasarım ekibimizle özgün tasarımlara imza atıyoruz. Tasarımına imza attığımız her ürünün bizler için bir hikâyesi vardır. Biz, tasarımlarımızla her gün sizlere yepyeni bir hikâye yaşatıyoruz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Mobilya sektörü günümüzde hizmet sektörü kadar incelik ve hassasiyet gerektirmektedir. Müşteri odaklı felsefemiz sayesinde üretimden-satışa, satıştan-organizasyona, sevkiyattan-montaja ve satış sonrası hizmetlerden müşteri hizmetlerine kadar tüm organizasyon yapısı içerisinde bu bilinçle hareket eden Gürsan Mobilya, kaliteyi ana ilkelerinden biri olarak kabul etmektedir.

Dünyadaki tasarım yaklaşımlarını, büro mobilyacılığındaki değişimleri ve yenilikleri uzman kadrosuyla sürekli değerlendiren Gürsan Mobilya, hizmet kalitesini bu gelişmeler doğrultusunda sürekli olarak geliştirmektedir. Bu anlayışı, 2003 yılında ISO-9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelendirilen Gürsan Mobilya; tecrübesi, sürekli gelişim ilkesi ve kalitesiyle fark yaratmaktadır.

Fark Yaratma Hedefi

Orijinal tasarım anlayışımızla, Gürsan farkını; tasarımın başlangıcından, ürünün siz değerli müşterilerimize teslimatına ve satış sonrasına kadar sürdürüyoruz. Çünkü farklı olmanın sadece söylemde olamayacağını, eylemle desteklenmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Yenilikçi Büro Tasarımı

İnsanın düşünce dünyasındaki değişimler, her alanda kaçınılmaz bir değişime sebep olmaktadır. Her alanda yaşanan bu değişim ofis mobilyacılığında da kendisini göstermektedir. Gürsan Mobilya olarak; teknolojiyi, yenilikçi hizmet anlayışlarını ve gelişen tasarım akımlarını yakından takip ediyor, yenilikleri kimliğimize uygun olacak şekilde bünyemize dahil ediyoruz.

Çevreye ve İnsan Sağlığına Saygı

Bütün ürünlerimizi, çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretim anlayışı çerçevesinde üretiyoruz. Hiçbir ürünümüzde çevreye ve insana zarar verebilecek kimyasal madde kullanmıyor, çevre protokollerine harfiyen uyuyoruz. Gürsan Mobilya olarak, sağlıklı bir çalışma ortamında olmanıza büyük önem veriyoruz.