Diamond Yönetici Koltuğu

Diamond Yönetci Koltuğu, deri döşemesi ve krom detaylarıyla şık ve klasik modellerimizdendir. Bütçesini zorlamadan konforlu hissetmek ve dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin pişman olmayacağı bir tercih olacaktır.

diamond-ofis-koltuklaridiamond-ofis-calisma-koltugu

Diamond ofis koltuklarına ait ürünlerin ölçülerini alt tarafta yer alan tablodan inceleyebilir; ürün ile ilgili detaylı teknik bilgilere, 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimlere ulaşmak için aşağıdaki alanlarda yer alan dokümanlardan faydalanabilirsiniz.

ModelGenişlikDerinlikYükseklik
Yönetici Koltuğu60 cm60 cm104/111 cm
Çalışma Koltuğu60 cm60 cm88/100 cm
Bekleme Koltuğu61 cm52 cm88 cm

Diamond Ofis Koltuğu, deride farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap ediyor. Renk kartelasında yer verilen görseller fotoğraf çekimidir. Renkler aslı ile farklılık gösterebilir.

Diamond Yönetici Koltuğu

Diamond Yönetici Koltuğu, deri döşemesi ve krom detaylarıyla şık ve klasik modellerimizdendir. Bütçesini zorlamadan konforlu hissetmek ve dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin pişman olmayacağı bir tercih olacaktır.

Teklif Alın

Teknik Bilgiler

Diamond ofis koltuğu ailesine ait ürünlerin ölçülerini sağ tarafta yer alan tablodan inceleyebilir; ürün ile ilgili detaylı teknik bilgilere, 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimlere ulaşmak için aşağıdaki indirilebilir dokümanlardan faydalanabilirsiniz.

ModelGenişlikDerinlikYükseklik
Yönetici Koltuğu60 cm60 cm104/111 cm
Çalışma Koltuğu60 cm60 cm88/100 cm
Bekleme Koltuğu61 cm52 cm88 cm

Renk Kartelası

Diamond Yönetici Koltuğu, deride farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap ediyor. Renk kartelasında yer verilen görseller fotoğraf çekimidir. Renkler aslı ile farklılık gösterebilir.