TARİHÇE

1976 yılında birgerçeğe dönüştürmek için çıktık yola...

1976'dan bugüne

1976 Gürsan'ın temelleri

Gürsan’ın temelleri, 1976 yılında Doğan Yakupoğlu tarafından bugünkü idari ve lojistik merkezimiz olan Hasköy’de atılmıştır.

Ofis koltuğu ve metal aksamlar üreterek başladığımız bu uzun yolculukta daima yeniliklerin ve kaliteli hizmetin öncüsü olduk. İdeallerimiz ve başarıya olan inancımız ile kısa sürede yüksek kapasitede üretim yapabilen bir tesis haline dönüştük.

1989...

Hedeflediğimiz hızlı büyümeyi sürdürebilmek ve uygun örgüt yapısına ulaşabilmek için 1989 yılında kurumsallaşma kararı alarak süreci tamamladık.

1990’li yıllar. Gürsan büyüyor...

Faaliyet alanlarımızı önemli ölçüde genişleterek; üretim, ihracat, perakende ve toptan satış alanlarına bir yenisini “projelendirmeyi” ekledik. Yurt içi ve yurt dışında büyük ölçekli projelere imza atarak güçlü ve emin adımlarla büyüme hedefimizi tüm heyecanımızla devam ettirdik.

2000’li yıllar...

Bir yüzyılı başarılarla uğurlayıp, teknoloji ve hız çağına, yeni vizyonumuz ile hoş geldin dedik. Değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak; idari alanlarımızda, mobilya üretim tesislerimizde ve lojistik birimlerimizde tüm alt yapımızı gelişen teknolojiye entegre ettik.

2007…

Ailemize yeni mağazamız eklendi… İstanbul’un kolay ulaşılabilir lokasyonlarından biri olan Altunizade’de;  üst düzey mimar kadromuz ve seçkin ürünlerden oluşan koleksiyonumuz ile hizmet vermeye başladık. Müşterilerimizin memnuniyeti ve samimiyeti sayesinde, 13 yıldır hizmetimize büyük bir zevkle devam etmekteyiz.

2010 GEON...

Geon Office markamız, Gürsan’ın sonsuzluğu olarak hayat buldu. Zarif çizgileri ve güçlü koleksiyonu ile yeni markamız projelerde yerini almaya başladı. Geon’un sonsuz sağlamlığına sırtımızı yaslamaya devam ediyoruz.

2014...

Yıllar içinde artan lojistik gücümüz ve yüksek ihracat kapasitemiz ile dünyanın dört bir yanına Gürsan-Geon imzasını taşımayı başardık.  Uzun yıllardır edindiğimiz proje tecrübelerimiz ve ürün kalitemiz ile Irak/Süleymaniye’de Orta Doğu proje merkezimizi kurduk. 1000m2’lik mağaza ve 5000m2’lik depolama alanlarımızla, özel sektör ve kamu alanlarında pek çok büyük projeye imza attık.

 • 1
  Kaliteli Tasarım Ofis Mobilyaları

  Ofis mobilyacılığı alanında dünyadaki gelişmeleri düzenli olarak takip ediyor, saygın tasarım ekibimizle özgün tasarımlara imza atıyoruz. Tasarımına imza attığımız her ürünün bizler için bir hikâyesi vardır. Biz, tasarımlarımızla her gün sizlere yepyeni bir hikâye yaşatıyoruz.

 • 2
  Fark Yaratma Hedefi

  Orijinal tasarım anlayışımızla, Gürsan farkını; tasarımın başlangıcından, ürünün siz değerli müşterilerimize teslimatına ve satış sonrasına kadar sürdürüyoruz. Çünkü farklı olmanın sadece söylemde olamayacağını, eylemle desteklenmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz.

 • 3
  Yenilikçi Büro Tasarımı

  İnsanın düşünce dünyasındaki değişimler, her alanda kaçınılmaz bir değişime sebep olmaktadır. Her alanda yaşanan bu değişim ofis mobilyacılığında da kendisini göstermektedir. Gürsan Mobilya olarak; teknolojiyi, yenilikçi hizmet anlayışlarını ve gelişen tasarım akımlarını yakından takip ediyor, yenilikleri kimliğimize uygun olacak şekilde bünyemize dahil ediyoruz.

 • 4
  Çevreye ve İnsan Sağlığına Saygı

  Bütün ürünlerimizi, çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretim anlayışı çerçevesinde üretiyoruz. Hiçbir ürünümüzde çevreye ve insana zarar verebilecek kimyasal madde kullanmıyor, çevre protokollerine harfiyen uyuyoruz. Gürsan Mobilya olarak, sağlıklı bir çalışma ortamında olmanıza büyük önem veriyoruz.

Projelendirme

Gün içerisinde vaktimizin çoğunu iş yerlerimizde geçiriyoruz. Dolayısıyla ofislerimizin konforlu ve hayal ettiğimiz tarzda mobilyalara sahip olması en büyük hakkımız.

Bu noktada Gürsan Mobilya, tasarım ve kaliteyi birleştirerek konusunda uzman olan mimari kadrosuyla ofisiniz için özel projeler sunuyor. Dilediğiniz model ve renk seçenekleri arasından ofisiniz için en doğru mobilyaları bulabilir ve hayalini kurduğunuz ofise rahatlıkla sahip olabilirsiniz.